2 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w naszej Archidiecezji Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Podczas wieczornych Mszy św. będziemy się modlić o Jedność Chrześcijan.

2. Kolęda na najbliższe dni:

1. W tym tygodniu w naszej Archidiecezji Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Podczas wieczornych Mszy św. będziemy się modlić o Jedność Chrześcijan.

2. Kolęda na najbliższe dni:
poniedziałek 16 stycznia
ul. Micińskiego/domy/, ul.Kowalska,Krochmalniki, Zakopiańska 91a,91b,domy 81-87

wtorek 17 stycznia
ul. Tokarska, Ludwisarzy, ul. Szumca, ul.Zbrojarzy blok 21,21a,21b

środa 18 stycznia
ul.Ciołkosza cz.I ; ul. Kustronia cz.I; ul. Falowa,Chłodna, Tęczowa

czwartek 19 stycznia
ul. Kustronia cz.II ; ul. Okrzei

piątek 20 stycznia
ul.Ciołkosza cz.II+ bloki/od godz.1800/; ul. Zaborze, Światowida

sobota 21 stycznia
ul. Sielska cz. I; ul. Księżycowa; ul. Jeleniogórska,Modra,Orzechowa

3. Za dwa tygodnie, w niedzielę 30 stycznia o godz. 15.00 dodatkowa Msza św. w intencji rodzin naszej parafii, które odwiedzamy w czasie kolędy. Po tej Mszy św. będzie spotkanie opłatkowe w sali teatralnej i wspólny śpiew kolęd. Już dzisiaj zapraszamy Radę Duszpasterską, Wszystkie Zespoły i chętnych na wspólne kolędowanie.

4. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy :
- we wtorek św. Antoniego, opata
- w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
- w piątek adoracja Najśw. Sakramentu od 1600 i Msza św. o Miłosierdziu Bożym  o godz. 18.00
- w sobotę św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę. Jest to dzień Babci. W niedzielę Dzień Dziadka. W modlitwach pamiętajmy o naszych Babciach i Dziadkach. Życzymy im zdrowia i Bożego błogosławieństwa, aby jak najdłużej swoim doświadczeniem wspierali i wychowywali młode pokolenie.

5. W III niedziele każdego miesiąca swoimi ofiarami będziemy wspierać inwestycje jakie będą podejmowane przy naszym kościele i parafii. Planujemy budowę nowej kaplicy na cmentarzu. Obecnie trwa faza projektowania i stosownych pozwoleń. Tym, którzy już dzisiaj składają ofiary na ten cel, serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

6. Po każdej Mszy św. można będzie podpisać listę popierającą starania telewizji „TRWAM” o uzyskanie miejscz na tzw. multipleksie. Jest ono potrzebne do obierania programu telewizji TRWAM po wprowadzeniu cyfrowego systemu nadawania. Lista wyłożona jest na stoliku pod chórem.

7. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli.

Szczęść Boże.