KOLĘDA 2019/20

 

Wizyta duszpasterska...

27 grudnia 2019 r. /piątek/ godzina 16.00

Hubalczyków, Jasielska; Krośnieńska, Bieszczadzka; Białostocka i Kaliska

 

28 grudnia 2019 r. /sobota/ godzina 10.00

Bluszczowa, Narwik, Dębickiego; Zina; Armia Kraków cz. I i II; Janowskiego, Pustynna, Skrzetuskiego

 

30 grudnia 2019 r. /poniedziałek/ godzina 16.00

Księżycowa; Kierzkowskiego, Kokosowa; Kolejarzy, Kąpielowa, Torowa

 

2 stycznia 2020 r. /czwartek/ godzina 16.00

Zawiła 44/Os. za cmentarzem/; Zaułek Jugowicki; Marcika, Podmokła, Żywiecka 30

 

4 stycznia 2020 r. /sobota/ godzina 10.00

Zawiła numery parzyste i nieparzyste; Sielska; Zakopiańska 208-104; Zakopiańska 195-145, Forteczna, Judyma

 

7 stycznia 2020 r. /wtorek/ godzina 16.00

Owocowa; Nowogródzka, Na Zrębie; Mireckiego i Gajowa

 

8 stycznia 2020 r. /środa/ godzina 16.00

Huculska, Turonia; Huculska 4, 4a, 4b; Mireckiego blok 9, 10 i 11, Świebodzicka

 

9 stycznia 2020 r. /czwartek/ godzina 16.00

Okrzei i Zakopiańska 97; Zakopiańska 101, 103, 103a; Dekarzy, Dekarzy bloki

 

10 stycznia 2020 r. /piątek/ godzina 16.00

Kościuszkowców /domy/; Kościuszkowców blok 3 i 4; Micińskiego (domy), Żywiecka 18

 

11 stycznia 2020 r. /sobota/ godzina 10.00

Szylinga I i II; Siarczana, Ciepła; Zdunów (domy), Rynek Fałęcki, Miła; Ciechocińska, Nowodworskiego

 

13 stycznia 2020 r. /poniedziałek/ godzina 16.00

Żywiecka 40,42,44; Żywiecka (domy), Żywiecka blok 12 + Pięciodomki; Jeleniogórska, Modra, Orzechowa

 

14 stycznia 2020 r. /wtorek/ godzina 16.00

Horaka i Tulipanowa; Falowa, Chłodna, Tęczowa; Tokarska, Ludwisarzy, Piaseckiego

 

15 stycznia 2020 r. /środa/ godzina 16.00

Kępna 6, 11, 13; Kępna 15,17,19; Zbrojarzy 51-18 i Zbrojarzy blok 21, 21A, 21B

 

16 stycznia 2020 r. /czwartek/ godzina 16.00

Łukasińskiego blok 16, 2a, 2b; Łukasińskiego (domy) i blok 19, Niemcewicza;

Zakopiańska 91 a, 91 b, domy 81-87, Zakopiańska 99

 

17 stycznia 2020 r. /piątek/ godzina 16.00

Kustronia cz. 1 ; Kustronia cz. 2 ; Goździkowa

 

18 stycznia 2020 r. /sobota/ godzina 10.00

Zaborze i Światowida; Zakopiańska 121-145; 70-74; Zdunów 20A

 

20 stycznia 2020 r. /poniedziałek/ godzina 16.00

Ciołkosza cz. 1; Ciołkosza cz. 2 + bloki ; Jugowicka

 

21 stycznia 2020 r. /wtorek/ godzina 16.00

Jagodowa 15 ; Jagodowa 17 ; Jagodowa 13

 

22 stycznia 2020 r. /środa/ godzina 16.00

Żywiecka 32, 34 ; Jagodowa 11 ; Jagodowa 19

 

23 stycznia 2020 r. /czwartek/ godzina 16.00

Zdunów blok 22a, 22c, 22f ; Zdunów 18b: B, C, D, E

 

24 stycznia 2020 r. /piątek/ godzina 16.00

Zdunów 18 klatka: c, d, e ; Zdunów 18 klatka: f, g, h ; Zdunów 18A

 

25 stycznia 2020 r. /sobota/ godzina 10.00

Krochmalniki, Kowalska ; Zakopiańska 95, 93a, 93 ; Zdunów blok 18, ul. Niecała ;

Zdunów 19: b, c, d, e, f, g, h, i, j, k

 

27 stycznia 2020 r. /poniedziałek/

Żywiecka 26, 28 ; Żywiecka 36, 38 ; Żywiecka 20, 22

 

Nowe osiedle za Skodą na zgłoszenie!