3 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś rozpoczyna się 11 Tydzień Biblijny. Przez cały tydzień wystawiona będzie przy ołtarzu BIBLIA. Zachęcamy, aby podchodzić dziś i ciągu tygodnia i oddawać cześć tej Świętej Księdze. Modli się z nami dzisiaj ks. Leszek i wprowadzi nas w atmosferę Tygodnia Biblijnego.

2. W środę 8 maja UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA biskupa i męczennika. W naszej parafii drugorzędnym patronem jest św. STANISŁAW. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Msza św. odpustowa o godz. 18:00.

3. We wtorek 7 maja na Mszy św. o godz. 18:00 katecheza dla dzieci komunijnych i ich rodziców. Bardzo ważna. Proszę wszystkich o niezawodną obecność.

4. W czwartek 9 maja o godz. 17:00 próba przed I Komunią św. obecność obowiązkowa. Na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy kl. 7 Szkoły Podst. w ramach przygotowania do bierzmowania. Po nabożeństwie majowym przygotowanie do chrztu św. dla rodziców i chrzestnych.

5. W piątek 10 maja pielgrzymka do Częstochowy. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 14:45

6. W piątek ADORACJA od godz. 16:00. Po Mszy św. o godz. 18:00 „KRĄG BIBLIJNY”.

7. W przyszłą niedzielę 12 maja procesja św. Stanisława B i M z Wawelu na Skałkę. Rozpoczęcie na WAWELU o godz. 9:00.

8. Nabożeństwa MAJOWE w kościele: w niedziele o godz. 17:30, w dni powszednie 18:30 (po Mszy św. wieczornej), w kaplicy: poniedziałek, środę, piątek o godz. 18:30.

9. Zapraszamy do stolika z prasą religijną. Na stoliku wyłożone zostały także teksty MODLITWY SŁOWEM BOŻYM.

10. Serdecznie zapraszamy na pierwszy z pięciu niedzielnych Świątecznych Pikników na Górze Borkowskiej. Dzisiaj 5 maja będziemy mieli okazję wysłuchać koncertu Zespołu KECHARITOMENE. W programie także atrakcje dla dzieci;kiermasz książek w przystępnych cenach i słodki poczęstunek. Gośćmi specjalnymi dzisiejszej niedzieli będą twórcy MUMIO - Jadwiga i Darek Basińscy. Początek o godz. 15:30 na parkingu przy kościele.

11. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli i dobrego, szczęśliwego tygodnia.