Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Msze św. według porządku niedzielnego i dodatkowa Msza św. chrzcielna o godz. 14:00. Składka jutrzejsza przeznaczona jest na Papieski Uniwersytet JP. II w Krakowie.

2. Nowennę przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia odmawiać będziemy po Mszy św. wieczornej

3. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud udziału w nabożeństwach Triduum Paschalnego.

4. Podziękowanie księżom współpracownikom - Ks. dr Janowi, Ks. Konradowi, Ks. Piotrowi za wielki trud pracy w Wielkim Poście, zwłaszcza za dyżury w konfesjonale.

5. Młodzieży, lektorom i ministrantom dziękujemy za piękne przygotowanie liturgii. Szafarzom Nadzwyczajnym Eucharystii za ich posługę. Scholi za przygotowanie śpiewów. Szczególne podziękowanie Siostrom za podejmowany trud przygotowania Wielkiego Tygodnia. S. Alicji za troskę o dekoracje naszego Kościoła - grobu, ciemnicy... Wielkie Bóg zapłać także kilku Panom Parafianom za wiele godzin pracy przy dekoracjach kościoła. S.Krystynie organistce za organizację przygotowania muzycznego pięknie śpiewającej Scholi w Wielkim Tygodniu. W kaplicy przy ul. Goryczkowej Panu Michałowi.

6. Zespołowi Charytatywnemu dziękuję za przeprowadzenie akcji świątecznej pomocy.

7. W piątek ADORACJA Najśw. Sakramentu od godz. 16:00. Msza św.o godz. 18:00 z Nowenną przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia

8. Z okazji uroczystego charakteru Oktawy Zmartwychwstania w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

9. Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask potrzebnych w codziennym trudzie życia.