17 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

W I czwartek okazja do spowiedzi od 17:30. O godz 18:00 Msza św. o Chrystusie Najwyższym Kapłanie i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. 

W I piątek Msza św. o Najśw. Sercu P. Jezusa o 6:30 i 18:00

Okazja do spowiedzi: rano od 6:00 i po południu od 17:00

ADORACJA Najśw. Sakramentu od godz. 16:00

W kaplicy przy ul. Goryczkowej Msza św. o godz. 8:00

W I sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP w kościele o godz. 6:30. Różaniec o godz. 17:30. O 18:00 Msza św. w intencji Ojca świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji „TRWAM”. W kaplicy przy ul. Goryczkowej Msza św.o godz. 8:00

W sobotę od 8:30 odwiedziny chorych w domach. Prosimy o zgłoszenie ewentualnych zmian w liście chorych do piątku włącznie.

2. Kalendarz liturgiczny tygodnia:
· Poniedziałek – wsp. św.Piotra Chryzologa, b-pa i doktora K-ła
· Wtorek - wsp. św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
· Środa - wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora K-ła
· Czwartek - wsp.św. Euzebiusza z Vercelli, biskupa
· Sobota - wsp. św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

3. W przyszłą niedzielę (5 sierpnia) „Zmianka Różańcowa” dla Róż Różańcowych po Mszy św. o godz. 7:00

4. Modlitewne czuwanie w nocnej ADORACJI w kaplicy Wieczystej Adoracji Sanktuarium Bożego Miłosierdzia dla naszej Parafii zostało wyznaczone na 31 lipca (wtorek) 2018 r. Modlitwa rozpoczyna się o godz. 21:00 (pod przewodnictwem kapłana), a potem trwa w ciszy do godz. 6:00. Zapraszamy do czuwania w różnych porach nocy, jak komu na to pozwoli organizacja obowiązków rodzinnych i zawodowych.

5. Zapraszamy do stolika z prasą religijną. Znajdziemy tam także teksty MODLITWY SŁOWEM BOŻYM.

6. Decyzją Władz Zakonnych S. Beata, przełożona sióstr, pełniąca w naszej Parafii posługę katechetki zostaje przeniesiona na inną placówkę. Bardzo serdecznie Siostrze dziękujemy za ofiarną służbę w naszym kościele i Parafii oraz życzymy obfitości darów Bożych i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.

7. Na nowy tydzień wakacyjny życzymy wszystkim Bożego Błogosławieństwa i opieki naszej Matki Zwycięskiej.