4 Niedziela Zwykła

1. Rozpoczynamy w dzisiejszą niedzielę CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO. Cykl trzech niedziel poprzedzających Wielki Post (28.I; 4II; 11.II).
Dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. w intencji rodzin odwiedzonych w czasie „kolędy”. Po Mszy św. AGAPA i WSPÓLNE KOLĘDOWANIE w sali teatralnej. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, będzie to nasz hołd złożony Panu Jezusowi z okazji Świąt Jego Narodzenia.

2. Liturgia tygodnia:

- Środa 31.I. - wsp. św. Jana Bosko, kapłana

- Czwartek 1.II. - I czwartek miesiąca. Po wieczornej Mszy św. Godzina Święta.
Spowiedź od 17.30

- Piątek 2.II.- Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. w kościele: 6.30,9.00,18.00. W kaplicy: 8.00 i 17.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.

Dzień 2 lutego jest XXII Światowym Dniem Życia Konsekrowanego. W tym dniu modlimy się za wszystkich, którzy w różnych zgromadzeniach zakonnych poświęcili się Bogu oraz o nowe powołania do służby w Kościele. Ofiary na tacę w tym dniu przeznaczone są na pomoc klasztorom klauzurowym.

W tym dniu także przypada I piątek miesiąca.
Spowiedź: rano- od 6.15 po południu - od 17.00.
ADORACJA Najśw. Sakramentu od godz. 16.00.

- Sobota - Pierwsza sobota miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 6.30, w kaplicy o 8.00. Od godz. 8.30 odwiedziny chorych w domach.

W tym dniu przypada wsp. św. Błażeja biskupa i męczennika (Obrzęd błogosławieństwa świec i wiernych po wieczornej Mszy św.).

3. W tym tygodniu w kaplicy przy ul. Goryczkowej Msza św. będzie odprawiona o godz. 8.00 (poniedziałek, środa, sobota, piątek 8.00 i 17.00)

4. KANCELARIA PARAFIALNA czynna jak w ciągu roku.

5. Zapraszamy do stolika z gazetami. Na stoliku wyłożone są także teksty Modlitwy Słowem Bożym. Zachęcamy do skorzystania z proponowanej formy modlitwy.

Wyłożone także zostały książeczki ks. Piotra „Odmawiajcie Różaniec” (ofiara dowolna).

6. Dzisiaj po Mszach św. młodzież oazowa sprzedawać będzie gromnice w sklepiku.

7. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.


Ogłoszenie społeczne

Kierownik Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym zaprasza na IV Charytatywny Koncert „Kolędy do nieba” dzisiaj 28.I.2018r. godz. 14.00 w kościele OO. Bernardynów w Krakowie. W czasie koncertu będzie prowadzona kwesta na rzecz Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej. Szczegóły afisz na drzwiach kościoła.