WIZYTA DUSZPASTERSKA 2017/2018

Szanowni Państwo!

Wizyta duszpasterska jest wspólną modlitwą zakończoną Błogosławieństwem Bożym całej Rodziny. Jest także nawiązaniem bliższego kontaktu duszpasterskiego Kapłana z Parafianami. Dlatego, jeżeli to możliwe prosimy o obecność całej Rodziny. W razie trudności można telefonicznie ustalić czas wizyty.

Duszpasterze Parafii Matki Bożej Zwycięskiej w Krakowie

PLAN KOLĘDY
2017/2018

27 grudnia 2017 r. /środa/ godzina 16.00
Ulice: Owocowa, Zaułek Jugowicki, Kustronia część I

28 grudnia 2017 r. /czwartek/ godzina 16.00
Ulice: Ciołkosza część I, Siarczana, Ciepła, Zbrojarzy 51-18, Kustronia część II

29 grudnia 2017 r. /piatek/ godzina 16.00
Ulice: Ciołkosza część II + bloki; Jeleniogórska, Modra, Orzechowa; Księżycowa; Horaka, Tulipanowa; Falowa, Chłodna, Tęczowa

30 grudnia 2017 r. /sobota/ godzina 10.00
Ulice: Armii Kraków cz I i II; Zawiła numery parzyste i nieparzyste; Zakopiańska 208 – 104; Sielska

2 stycznia 2018 r. /wtorek/ godzina 16.00
Ulice: Tokarska, Ludwisarzy; Torowa, Krośnieńska, Bieszczadzka; Huculska 4a, 4b

3 stycznia 2018 r. /środa/ godzina 16.00
Ulice: Żywiecka 32, 34; Okrzei, Zakopiańska 97; Dekarzy domy, Dekarzy bloki

4 stycznia 2018 r. /czwartek/ godzina 16.00
Ulice: Hubalczyków, Jasielska; Jagodowa 19; Jagodowa 11; Huculska, Turonia

8 stycznia 2018 r. /poniedziałek/ godzina 16.00
Ulice: Jugowicka; Żywiecka 36, 38; Jagodowa 13

9 stycznia 2018 r. /wtorek/ godzina 16.00
Ulice: Zaborze, Światowida; Marcika, Podmokła, Żywiecka blok 30; Żywiecka 26, 28;
Kępna 6, 11, 13

10 stycznia 2018 r. /środa/ godzina 16.00
Ulice: Ciechocińska część I (od Zakopiańskiej do Armii Kraków); Nowogródzka, Na Zrębie; Zbrojarzy blok 21, 21A, 21B; Łukasińskiego bloki 16; 2A

11 stycznia 2018 r. /czwartek/ godzina 16.00
Ulice: Ciechocińska część II (od Armii Kraków do końca) + Nowodworskiego; Zakopiańska 91a, 91b, domy 81-87; Mireckiego blok 9 i 11, Świebodzicka

12 stycznia 2018 r. /piątek/ godzina 16.00
Ulice: Żywiecka 20, 22; Białostocka, Kaliska, Zakopiańska 99; Mireckiego blok 10, Zawiła 44 (Os. za Cmentarzem); Łukasińskiego (domy), blok 19, Niemcewicza

13 stycznia 2018 r. /sobota/ godzina 10.00
Ulice: Zakopiańska 195-145, Forteczna, Judyma; Janowskiego, Pustynna, Skrzetuskiego; Bluszczowa, Narwik, Dębickiego; Zina (dawna Szumca)

15 stycznia 2018 r. /poniedziałek/ godzina 16.00
Ulice: Mireckiego, Gajowa; Krochmalniki, Kowalska; Goździkowa

16 stycznia 2018 r. /wtorek/ godzina 16.00
Ulice: Micińskiego (domy); Żywiecka 18; Kierzkowskiego, Kokosowa; Zakopiańska 95, 93a; Zakopiańska 121-145; 70-74; blok 93

17 stycznia 2018 r. /środa/ godzina 16.00
Ulice: Żywiecka (domy), blok 12 + Pięciodomki; Zakopiańska 101, 103, 103a; Huculska 4

18 stycznia 2018 r. /czwartek/ godzina 16.00
Ulice: Zdunów 22a, 22c, 22f; Kościuszkowców bloki 3 i 4; Zdunów 18b: B, C, D, E

19 stycznia 2018 r. /piątek/ godzina 16.00
Ulice: Kolejarzy, Kąpielowa; Zdunów 18 klatka f, g, h; Zdunów 18 klatka c, d, e; Zdunów 18A

20 stycznia 2018 r. /sobota/ godzina 10.00
Ulice: Szylinga (całość); Kościuszkowców (domy), ul. Piaseckiego; Zdunów (domy), Rynek Fałęcki, Miła; Zdunów blok 18; ul. Niecała

22 stycznia 2018 r. /poniedziałek/ godzina 16.00
Ulice: Jagodowa 17; Jagodowa 15; Żywiecka 40, 42, 44; Kępna 15, 17, 19

23 stycznia 2018 r. /wtorek/ godzina 16.00
Ulice: Zdunów 19: b, c, d, e, f, g, h, i, j, k; Zdunów 20A