3 Niedziela Adwentu

1. W trzecim tygodniu adwentu przypadają kwartalne dni modlitw się o życie chrześcijańskie rodzin.

2. Dziś rozpoczyna się nowenna do Dzieciątka Jezus

3. RORATY w dni powszednie o godz. 18.00

4. Świece na stół wigilijny można nabywać pod chórem. Niech ta świeca Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom będzie wyrazem naszej solidarności z biedniejszymi. Opłatki wigilijne są do nabycia w zakrystii i z tyłu kościoła przy stoliku ze świecami.

5. Młodzież oazowa przygotowała sianko na stół wigilijny. Jest do zabrania gratisowo przy wyjściu z kościoła.

6. Młodzieży z Oazowej Grupy Teatralnej składamy gorące podziękowanie za piękną bajkę pt. ”Kto jest prawdziwym superbohaterem” wystawioną kilka razy w Sali Teatralnej. Zapraszają jeszcze raz dziś na godz. 19.00

7. „WIGILIA” dla samotnych i potrzebujących pomocy z naszej parafii w restauracji HOTELU CITY przy ul. Gajowej - 20 grudnia(środa) o godz. 15.00. Zaproszenia rozprowadzają opiekunki z Zespołu Charytatywnego w swoich rejonach. Właścicielom Hotelu składamy serdeczne Bóg zapłać za ten piękny gest życzliwości.

8. W niedzielę w oktawie Bożego Narodzenia 31 grudnia o godz. 12.00, Msza św. wspólna w intencji małżeństw, które w tym roku obchodziły Jubileusz swojego małżeństwa. Prosimy tegorocznych Jubilatów o zgłoszenie w zakrystii swojego udziału w tej Mszy św. mimo tego, że obchodzili już indywidualnie swój jubileusz. Jeszcze raz zapraszamy ich do wspólnej modlitwy w kościele parafialnym, by wspólnie dziękować i prosić o pomoc Bożą na dalsze lata życia rodzinnego.

9. Msza św. chrzcielna będzie sprawowana 26 grudnia o godz. 14.00 (drugi dzień Świąt).

10. Zapraszamy do stolika z prasą. Na stoliku wyłożone są także teksty MODLITWY SŁOWEM BOŻYM.

11. SPOWIEDŹ w naszym kościele w tym tygodniu:
wtorek, środa czwartek, piątek 17.00-19.00, sobota 16.30-19.00
W niedzielę wigilijną spowiadał będzie na przedpołudniowych Mszach św. tylko jeden kapłan. Zakończenie spowiedzi o godz. 13.00

12. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na ostatni tydzień adwentowy.