Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Msze św. według porządku niedzielnego i dodatkowa Msza św. chrzcielna o godz. 14:00.
Składka jutrzejsza przeznaczona jest na Papieski Uniwersytet JP. II w Krakowie.

2. Nowennę przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia odmawiać będziemy po Mszy św. wieczornej

3. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud udziału w nabożeństwach Triduum Paschalnego.

4. Podziękowanie kieruję do Księży wikariuszy - Ks.Konrada i Ks. Piotra oraz Ks. Jana i Ks. Emila za wielki trud pracy w Wielkim Poście, zwłaszcza za dyżury w konfesjonale.

5. Młodzieży, lektorom i ministrantom dziękujemy za piękne przygotowanie liturgii.
Szafarzom Nadzwyczajnym Eucharystii za ich posługę.
Scholi Młodzieży za przygotowanie śpiewów.
Szczególne podziękowanie Siostrom za podejmowany trud przygotowania Wielkiego Tygodnia. S. Elżbiecie za troskę o dekoracje naszego Kościoła - grobu, ciemnicy...
Wielkie Bóg zapłać także kilku Panom Parafianom za wiele godzin pracy przy dekoracjach kościoła. S.Krystynie organistce za organizację przygotowania muzycznego pięknie śpiewającej Scholi w Wielkim Tygodniu.
W kaplicy przy ul. Goryczkowej Panu Michałowi.

6. Zespołowi Charytatywnemu dziękuję za akcję świątecznej pomocy.

7. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. ADORACJA Najśw. Sakramentu po Mszy św.o godz. 18:00. Nowenna przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia z Koronką do Miłosierdzia Bożego. O godz. 20:30 Różaniec za Ojczyznę.
Zakończenie adoracji o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.

8. Z okazji uroczystego charakteru Oktawy Zmartwychwstania w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

9. W przyszłą środę i czwartek 19 i 20 kwietnia o godz. 19:00 w Sali teatralnej pod kościołem kolejny spektakl Teatru Hagiograf im. Św. Teresy z Lisieux pod tytułem „Artysta Miłosierdzia” na podstawie „Brat naszego Boga” Karola Wojtyły.
Zapraszamy!

10. Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask potrzebnych w codziennym trudzie życia.