III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po południu w kościele GORZKIE ŻALE o godz. 17.00. Msza św. wieczorna o godz. 18.00. W kaplicy przy ul. Goryczkowej GORZKIE ŻALE o godz. 16.00, a po ich zakończeniu Msza św.

2. W tygodniu DROGA KRZYŻOWA w piątek o godz. 17.00 dla dzieci i dorosłych. Od godz. 16.00 ADORACJA Najśw. Sakramentu. Msza św. o godz.18.00 o Miłosierdziu Bożym /III piątek miesiąca/. DROGA KRZYŻOWA prowadzona przez młodzież o godz. 19.15. W kaplicy przy ul. Goryczkowej DROGA KRZYŻOWA – piątek godz.16.30 i Msza św. o 17.00

3. Z inicjatywy CARITAS już dzisiaj rozprowadzane są baranki wielkanocne, które można nabywać dzisiaj w zakrystii, a od przyszłej niedzieli u Pań z Zespołu Charytatywnego. Baranek kosztuje 5 złotych. Złożona większa ofiara będzie przeznaczona na świąteczną pomoc biednym. Dziękujemy za zrozumienie i życzliwość dla tej inicjatywy.

4. W środę na Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie kl.I Gimnazjum jako przygotowanie do bierzmowania

5. W sobotę o godz.16.00 DROGA KRZYŻOWA dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców

6. W przyszłą niedzielę/trzecią miesiąca/ kolejna zbiórka na inwestycje, a szczególnie budowę kaplicy cmentarnej. Zbiórkę przeprowadza Parafialna Rada Duszpasterska.

7. Zapraszamy na pielgrzymkę do FATIMY i Hiszpanii / 6-17 lipca/. Informacje w zakrystii.

8. Zapraszamy do stolika z gazetami: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Niedziela i inne cenne czasopisma katolickie np. CHiT tematy wielkopostne m.innymi spowiedź – pytania i odpowiedzi + płyta z ostatnią Drogą Krzyżową Jana Pawła II( tylko 1.20 zł)

9. Na dalsze dni Wielkiego Postu, pełne przemiany serca życzymy Szczęść Boże.